X
X

Yargı'nın yeni tanıtımı bölümün heyecanını zirveye taşıyor!

10.12.2021 Friday 09:48 (Güncellendi: 10.12.2021 - 09:48)

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı dizisi Yargı’nın yeni bölümünden ikinci tanıtım yayınlandı. Heyecan dolu tanıtım “Engin kaçacak mı?” sorusunu beraberinde getiriyor!

Yargı’nın yeni bölümünden çok konuşulacak bir tanıtım daha…

Kanal D’de her pazar akşamı izleyici ile buluşan Yargı’nın yeni bölüm ikinci tanıtımında Engin zehirlenerek hastaneye kaldırılırken Yekta’nın, ilk kez oğlu için endişelenmesi herkesi şaşırtıyor. Engin’in hastaneye kaldırılması ve ölümle karşı karşıya kalması Ceylin’in aklı ve vicdanı arasında kalmasına sebep olurken Seda’nın, Engin’i zehirlemekle suçlanması gerilimi yükseltiyor. Ilgaz, Engin’in kendi kendini zehirleme ihtimalini düşünürken Ceylin ise, Engin’in hastaneden kaçacağını anlıyor. Tanıtım, yeni bölüm heyecanını zirveye taşıyor.

Sema Ergenekon’un kaleminin Ali Bilgin’in rejisiyle buluştuğu ‘Yargı’nın kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Ayşenil Şamlıoğlu, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Ali Seçkiner Alıcı, Arda Anarat, Ece Yüksel, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nergis Öztürk, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş yer alıyor.

Yargı 12. Bölüm - 12 Bölüm full izle

Yargı 12. Bölüm - 12 Bölüm full izle

Yargı dizisi 12. Bölümde Ceylin, Ilgaz'ın babası hakkında söyledikleri karşısında şok oluyor! 5 Aralık Pazar günü yayınlanan Yargı'nın 12. yeni bölümünde neler oldu? Yargı 12. bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yargı'nın 12. bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Yargı heyecanla beklenen 12. Bölümünde yaşanan olaylara ve yeni bölüm, TV yayınından hemen sonra tek part ve HD kalitede burada! Yargı 12. Bölümde neler yaşandı? Yargı 12. Bölüm full izle! Yargı dizisi 12. Bölümde neler oldu? Ceylin, babası Zafer'in başına gelenleri öğrenecek mi? Engin'in yeni hamlesi ne? Az zamanları kalan şantaj mağdurları ne yapacak? Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in başrollerini paylaştığı Yargı dizisi full bölümleriyle Kanal D'de! Yargı'nın 5 Aralık Pazar günü yayınlanan 12. Bölümde Engin'in verdiği süre dolarken ilginç bir durum yaşanıyor! ...

‘Yargı’ her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

YARGI VİDEOLARI