X
X

Yaz'ın Öyküsü oyuncuları!

(Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Kanal D'nin, yapımını D Yapım'ın üstlendiği, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın yaptığı, senaryosunu İlker Arslan, Cem Görgeç Cenk Boğatur ve Gamze Arslan'ın kaleme aldığı; oyuncu kadrosunda, Vildan Atasever, Tansel Öngel, Ece Çeşmioğlu, Çağdaş Onur Öztürk, Tuğçe Açıkgöz, Tarık Ündüz, Deniz Gürzumar, Ayşegül İşsever, Zühtü Erkan, İncilay Şahin ve Zehra Daştan'ın yer aldığı yeni dizisi "Yaz'ın Öyküsü", 6 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20:00'de izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

YAZ: 18 yaşında, dikkat çekici, otantik bir güzelliği olan, aykırı, tehlikeli, son söyleyeceğini ilk söyleyen, damarına basıldığı zaman gözü hiçbir şeyi görmeyen, hayattaki en büyük amacı kendi ayaklarının üzerinde, kimseye bağlı kalmadan durmak olan, alaycı yapısı ile asi bir genç kız.

UMUT: 36 yaşında, başarılı, çalışkan, kuralcı, erkeklere karşı güçlü duruşu ve yaptığı televizyon programıyla özellikle kadınlar tarafından çok sevilen, erkeklerin de bir o kadar mesafeli yaklaştığı dişi, güzel bir kadın.

MERT: 36 yaşında uzun boylu, atletik bir yapıya sahip, kadınlar tarafından arzulanan, dağınık, yakışıklı, seksi, kural tanımaz, maceracı, yardımsever ve tutkulu bir adam.

TUNÇ: 41 yaşında zengin, çekici bir adam. Umut’un programının yapımcısı olan Tunç aynı zamanda Umut’a tutkuyla bağlıdır

FERHAT: 19 yaşında yakışıklı, bıçkın, korkusuz, eli sert ama kalbi yumuşak, eşitlikçi, adalet duygusu yoğun, aşık, karizmatik genç bir adam. Yaz ve Ekim ile yurtta birlikte büyürken tanışmış ama daha sonra Caner’le birlik olup yurttan temelli firar etmiştir.

EKİM: 18 yaşında, duru bir güzelliği olan, naif, duygusal anlamda güçsüz, intihara meyilli, bağımlı kişilik yapısına sahip bir genç kızdır.

CANER: 19 yaşında uzun boylu, tehlikeli, gözü kara, her türlü illegal işe bulaşan, bıçkın, müzikle uğraşan, asabi, öfke kontrolü olmayan bir genç.

Yetiştirme yurdunda büyüyen Yaz, 18 senedir hiç görmediği annesi Umut ve babası Mert’le tanışır. Umut ve Mert de tıpkı Yaz gibi, senelerdir birbirlerinden habersiz yaşamışlardır.

Başta anne ve babasını kabullenmekte zorlanan Yaz, zaman geçtikçe onlarla aile olabilmek için elinden gelen yapacaktır.

Bir yandan da ülkeden uzaklaşma ve özgürleşme hayalleri kuran Yaz, Caner, Ferhat ve Ekim bu planları için tehlikeli bir işe girişir ve okulun kasasından para çalmaya karar verirler; ama, işler hiç de istedikleri gibi rayında gitmez..

Yaz ve Armağan, Umut'un kızlarıdır