X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Yeni Hayat 2. Bölüm

10 Eylül 2020 Perşembe günü yayınlanan Yeni Hayat 2. Bölümünde Yasemin’in yaptığı hamle Adem ve onu yeni bir yola savuracaktır.

Adem, Yasemin'in gizlediği gerçeğin adım adım peşindedir. Bu durum ise Yasemin’in hatalar yapmasına ve yanlış kararlar almasına neden olur. Timur’un baskıcı tavrı da bunların üzerine eklenince Yasemin kendini iyice köşeye sıkışmış hissetmeye başlar. Gökçe'nin basına verdiği röportaj ise Timur'u çileden çıkaran bir diğer olay olur. 

Bir diğer yandan Nevin de Adem ve yeni işi ile ilgili sorular sormaya başlamıştır. Maddi olarak rahat edeceklerini düşünürken bu yeni iş onun kocasını kıskanacağı bir hal almaya başlar. Çünkü Nevin artık Yasemin'in ölümle tehdit edildiğini öğrenmiştir. Adem ise Nevin'i bu konudan uzak tutmaya çalışır. Yasemin’in kaçış planındaki en büyük engel ise Adem'dir. Kunduzi de bu engeli ortadan kaldırmak için Adem’e kızı Ece ile bir mesaj yollar. Her şeyin sonunda Yasemin’in yapacağı hamle Adem ve onu yeni bir yola savuracaktır.

Yeni Hayat yeni bölümleriyle her perşembe saat 20.00'da Kanal D'de!

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR