X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Yeni Hayat 4. Bölüm

24 Eylül 2020 Perşembe günü yayınlanan Yeni Hayat 4. Bölümünde Yasemin, Timur ve Adem'e gelen şok mesaj ne?

Yasemin’in kaçırılması Adem ve Timur'u harekete geçiriyor. Timur ne olursa olsun Yasemin'i kurtarmak için adeta çırpınır. Tmur'un Yasemin'i kurtarmak için tek güvendiği isim Adem'dir. Adem kaçırılmadaki tüm şüphelerine rağmen bu durumu Timur’un güvenini kazanıp, yerini sağlamlaştırmak ve sonrasında da onun karanlık işlerini çözebileceği bir fırsat olarak görür. Tüm bunlar yaşanırken Yasemin ona hazırlanan kötü sondan habersiz yeni hayatına bir adım daha yaklaştığını düşünür.

Yasemin'i, Kunduzi ve adamlarının tuzağından kurtaran yine Adem olur. Yasemin'i kurtarırken yaralanan Adem, nasıl bir oyunun içinde olduğunu sorgular. Yasemin bu olayla ilk kez kalbini Adem’e açar ve Adem Timur’un gerçek yüzüyle tanışır.Yasemin bu olayla ilk kez kalbini Adem’e açar ve Timur’un yaptığı şiddeti Adem'e itiraf eder. Timur'un gerçek yüzüyle tanışan Adem şimdi ne yapacak? Tüm bu kaosun ortasında, Adem ve Yasemin telefonlarına gelen bir mesajla şok olurlar. Üstelik aynı mesaj Timur'a da gönderilir. 

Yeni Hayat yeni bölümleriyle her perşembe saat 20.00'da Kanal D'de!

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR