X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Yeni Hayat 6. Bölüm Fragmanı - 2

Yeni Hayat 6. Bölüm Fragmanı - 2 yayında! Adem, Yasemin'e riskli bir teklif ile gidiyor!

Adem, Yasemin ile konuşmaya gider. Yasemin ise Timur'dan dolayı kendisini asla güvende hissetmemektedir. Ancak Adem'in Timur konusunda farklı planları vardır. Yasemin'e oldukça riskli olan bir teklif sunar. Ya hep ya hiç diyen bu teklif Yasemin'e özgürlüğü vadeder. Timur'un suçlarını ortaya çıkartmak için Yasemin polis ile iş birliği yapacaktır. Adem her koşulda Yasemin'in yanında olduğunu söyler. Diğer taraftan Nevin de Adem'den şüphelendiği için başka türlü planlar peşindedir.

Yeni Hayat yeni bölümüyle Perşembe 20.00'da Kanal D'de!

-------------------------------

Yeni Hayat Episode 6 Trailer – 2 is streaming! Adem makes a risky offer to Yasemin!

Yasemin does not feel safe at all because of Timur. However, Adem has different plans about him. He makes a risky offer to Yasemin. The plan that requires courage promises Yasemin her freedom. She will cooperate with the police to reveal Timur’s crimes. Adem tells Yasemin that he is there for her all the time. On the other hand, Nevin suspects Adem and goes after him.  

Yeni Hayat returns on Thursday at 8 pm on Kanal D!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR