X
X

Arka Sokaklar 29. Bölüm

Ekip, naylon fatura vurguncuların peşinde!

Rıza Baba, Ankara’da Emniyet Amirliği sınavında ter dökmektedir. Altın sevkıyatı yapan zırhlı bir araç, sahte polis aracı tarafından durdurulur. Araçtakiler silah zoru ile etkisiz hale getirildikten sonra, altın yüklü araç kaçırılır. Ekip de bu kez altın taşıyan aracı kaçıran çetenin peşine düşer.

Rıza Baba’nın doğum günüdür. Ayla ve Rıza baş başa yemeğe çıkarlar. Pınar ise arkadaşları ile evde Rıza Baba’ya doğum günü dolayısıyla sürpriz bir gece hazırlar.
Ekip, naylon fatura vurguncusu Turgut’un peşindedir. Turgut çaycısı Fazlı’ya imza karşılığında para verir ve Fazlı’nın adını kullanarak üç tane şirket açar. Şirketlerin vergi borcu Fazlı adına gelince, Fazlı tüm gerçeği öğrenir. Fazlı, patronu Turgut’un tüm tehditlerine rağmen polise başvurur. Ekip, Fazlı’ya yardım eder ve Turgut yakalanır.

Suat ve çocuklar indirimdeki bir markete alışverişe giderler. Market iki hırsız tarafından basılır. Paraları alıp gideceklerdir. Ancak iki hırsız Suat’ın kahramanlığı sayesinde  etkisiz hale getirilir.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Wilma Elles, Arka Sokaklarda oynamıştır

FRAGMANLAR