X
X

Arka Sokaklar 356. Bölüm

6 Şubat 2015

Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Müge Boz, Can Nergiz, Alp Korkmaz ve Beril Kayar’ın oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” bu akşam da heyecan ve macera dolu bir bölüm ile ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Ekip, Suriye’ li kızları fuhuş’a iten Maksut ve Selma’nın peşine düşüyor.

Ali ve Pınar, uzun süredir görüşmedikleri arkadaşları olan Sedef ve Erkan ile buluşacaktır. Evli çiftimiz İstanbul’a yeni yerleşmiştir. Burada arkadaş sıkıntısı çekmektedirler. Erkan, İstanbul’a geldikten sonra Sedef’e iyice kötü davranmaya başlamış ve ona nefes dahi aldırmamaktadır. Sedef, Pınar’a bu konuyu açar,dertleşirler.

Latifa, Suriye’den gelmiş, hasta annesi ve iki kardeşiyle birlikte İstanbul’da bir evde yaşamaktadır. Annesi ve kardeşlerine bakabilmesi için paraya ihtiyacı vardır. Bu durumu fırsat bilen Maksut, Latifa’ ya para karşılığında biri ile evlenmesini teklif eder. Çaresiz genç kız teklifi kabul eder. Maksut ise Latifa’yı evlendirme niyetiyle Selma’nın genel evine götürür.Aynı gece Selma’nın evinde çalışan başka bir Suriye’ li kız olan Saliha, adamının birini bacağından yaralar.

Ekip, ihbar üzerine Selma’nın evini basar. Selma, Saliha’yı da arka kapıdan gönderir ,Maksut kızı arabaya alır. Selma’da sorguya alınır, savcılığa sevk edilir ve serbest kalır. Maksut, Saliha’yı saklasa da Necip’in kızdan alınacak bir intikamı vardır. Latifa çok yaşlı bir adama kuma olarak satılır. Dayanamayan genç kız ertesi gün annesinin yanına kaçar. Bu sırada ekibimiz Latifa’ ya ulaşır. Deniz, Suriyeli kılığına girip Selma’nın evinin içine sızar. Ekip, Maksut ve Selma’nın peşindedir.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Selin, Melda'nın ifadesi sonucunda tutuklanıyor

FRAGMANLAR