X
X

Arka Sokaklar 439. Bölüm

29 Nisan 2017

Selin’in manevi annesi olduğu Sevgi, kaçırılma olayına tanık olmuştu. Bunun üzerine kaçırılma olayının başındaki Baki, yüzünü gören ve kendisini teşhis edecek olan Sevgi’yi kaçırır. Ekip ve Selin dört koldan onu arar. Kapatıldığı evi öğrenen Selin, ekipten önce gelir. Baki ile karşı karşıya kalan Selin, ondan önce davranıp silahını ateşler. Baki, vurulur; fakat, Selin’e doğrulttuğu silah ortada yoktur. Kayıp silah Selin’in başına dert açar.

Ali ise, Buse derdinden kurtulma peşindedir. Buse, kahramanı olarak gördüğü Ali’ye olan saplantılı aşkından dolayı ortalığı karıştırır. Ayarladığı magazin muhabirinin çekmesi için Ali’yi dudaklarından öper. Muhabir bunu gazetede yayınladıktan sonra Ali’nin, Pınar ile arası bozulur. Pınar, Ali’den boşanmayı düşünür. Ali ise, bu olayı aydınlatabilmek için bir plan yapar.

Acar muhabirimiz Zeliş, evlenmek için kuyumcu soyan Maksut’un rehinesi olur. Zeliş canlı yayını kesmez ve soyguncu ile olan anlarını yayınlar. Hüsnü ve Suat, kızlarının rehine alınması karşısında şoka uğrarlar.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Aylin ve Hakan'ın nikahından sonra Hakan'ın annesi vurulmuştur

FRAGMANLAR