X
X

Arka Sokaklar 448. Bölüm

16 Eylül 2017

Suat, polisten kaçan kuyumcu soyguncularının kullandığı araba çarpmış ve ağır yaralanmıştı. Hastaneye kaldırılan Suat ameliyatın ardından yoğun bakıma alınır; fakat, durumu çok iyi değildir. Hüsnü, komadaki Suat ile konuşurken ters bir şey olur. Suat'ın kalbi durur. Doktorların tüm müdahalesi onu kurtarmaya yetmez. Çoban Ailesi'nin ve ekibimizin en değer verdiği insan artık yoktur. Hüsnü ve çocukları yıkılmıştır.

Mesut, Urfa'ya tayin edilir ve operasyonların içinde dahil olur. Mesut'un bölgesinde katliamları ve bombalama olayları yüzünden aranan Civan kod adlı terörist vardır. Kimsenin hakkında çok bir bilgisi yoktur. Kensini iyi gizler. Mesut ve ekibi Civan'ın kadrosuna başarılı operasyonlar düzenler; fakat, Civan'a ulaşamazlar.

Mesut, köyün cefakar okul öğretmeni Necmi ile güzel bir arkadaşlığa başlamıştır. Civan'ın emrindeki teröristler Necmi öğretmeni kaçırır. Mesut, yeni tanıdığı bu güzel insanı kurtarmak için operayon düzenler.

İstanbul'daki ekibimiz ise, yürekleri burkan tecavüz olayı ile ilgili harekata geçerler. Mesut'un yanlarında olmamasının sıkıntısını yaşarlar.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Mesut'un oğlu Tunç, uyuşturucu tedavisi görmüştür

FRAGMANLAR