X
X

Arka Sokaklar 450. Bölüm

30 Eylül 2017

Bedran, Urfa'da Mesut ve ekibinin düzenlediği operasyondan sağ kurtulur! Mesut, başarılı geçen operasyonda öldüğünü düşündüğü Bedran'ın arkasından İstanbul'a geri döner. Yaşadığı sıkıntılı ve stresli zamanlardan sonra ufak bir izine ayrılır. Mesut'un, Urfa'dan gelen arkadaşı Veysel kötü bir haber getirir. Bedran, yaşıyordur ve İstanbul'a gelmiştir!

Mesut ve ekip, İstanbul'da Bedran'ı aramaya başlarlar. Bu sırada bir bilgiye ulaşırlar. Bedran'ın kardeşi Mirza'nın düğünü vardır. Bedran için düğüne gitmenin önemli olabileceğini düşünen ekip operasyon hazırlığına başlar. Ekip, Rıza Baba önderliğinde düğüne kılık değiştirerek gider. Bekledikleri gib Bedran düğüne gelir. Mesut, ekibin ifşa olduğunu düşünerek aceleci davranır.

Rasim Amca, lösemi hastası torununu ameliyat ettirebilmek için para biriktirmektedir. Biriktirdiği 8000 lirayı hırsızlara kaptırınca da, devreye ekibimiz girer. Soruşturmalar sonucunda olay Rasim Amca'nın çalıştı taksi durağının sahibi Numan'a kadar uzar. 

Çoban Ailesi ise, hüzünlü bir ziyarete gider. Hüsnü, küçük oğlu Haydar Berk dışındaki herkesi Suat'ın mezarına götürür. Hüzünlü geçen mezarlık ziyareti, komşudan gelen haber ile kısa kesilir. Komşuya emanet edilen Haydar Berk kayıptır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Özlem Çınar, Aylin Komiser rolünü oynamaktadır

FRAGMANLAR