X
X

Arka Sokaklar 479. Bölüm

4 Mayıs 2018

Ali, Musa ve Kör Veli yetiştirme yurdundan itibaren arkadaştır. Hatta Ali ve Veli kan kardeştir. Yurttan sonra görüşmeyen arkadaşlar bir suç yüzünden tekrar karşılaşırlar. Musa ve Veli karanlık işlere bulaşırlar. Son olarak ise, arkalarında cinayet ve hırsızlık olayı bırakırlar. Ali, arkadaşlarının düştüğü durumdan dolayı agresif ve gergindir. Olayı bir an önce çözmek istemektedir.

Musa'ya ulaşmak için araştırma yapılırken eşi ve bir kızı olduğu bilgisine ulaşılır. Eşi, Musa'dan ayrılmak için mahkemeye başvurmuş ve kızını sadece haftada bir gün görmesi için de mahkeme kararı çıkartmıştır. Bu olaya kızan Musa kızı Kiraz'ı kaçırır. Sakladığı evde uyuşturucu kullanan kadına emanet eder. Kiraz, uyuşturucu hapları şeker diye yutunca fenalaşır. Alilerin bulduğu evdeki kız hastaneye kaldırılır. Kiraz tekrar babasından kurtarılmış olur; fakat, bu duruma kızan kişi Musa'dır...

Musa, bunu inada bindirir ve Ali'nin evine giderek Pınar ve kızı Zeyno'yu rehin alır. Serbest bırakmak için tek şartı vardır: Kiraz'ın, Musa'ya verilmesidir. Ali, iki küçük kızı da kurtarmak için plan yapar ve başarılı olur; fakat, eşi Pınar kötü bir sonla karşı karşıya kalır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Aylin ve Hakan 13. Sezonda tekrar evlenmiştir

FRAGMANLAR