X
X

Arka Sokaklar 480. Bölüm

12 Mayıs 2018

Kör Veli arkadaşı Musa'nın kızına kavuşması için Pınar ve kızı Zeyno'yu rehin alır. Ali'nin planı ile Musa yakalanır. Veli, Musa'nın kızına kavuştuğunu düşünür ve Pınar'ı serbest bırakmak yerine arabadan aşağıya atar. Pınar, hastaneye kaldırılırken, Kör Veli kayıplara karışır. Rıza Baba ve Ali olayı kişiselleştirerek Veli'nin peşine düşerler. Musa'nın sorgusunda Kör Veli'nin sığınacağı kişi olan eski kabadayı Nevzat'ın adı geçer. Nevzat ve Rıza Baba birbirlerini tanımaktadırlar. Nevzat, Kör Veli'nin teslim edilmesine söz verir; fakat, işler düşünüldüğü gibi ilerlemez. Kör Veli, birileri tarafından kaçırılır ve Ali de bu olayın içine düşer. Kör Veli infaz edilirken, Ali fotoğraflarının olduğu bir odada uyanır. Savcı Arzu, Kör Veli'yi öldüren kişi olarak Ali'yi düşünür. Ali, Kör Veli'yi ve kendisini kaçıran kişi ile tanışınca şaşırtan bir sır ortaya çıkar.

Selin, Umut Bebeğin velayetini aldıktan sonra hapisteki babası Asım ile sorunlar yaşamaya başlar. Asım, çocuğunu istemektedir. Selin ise, Umut Bebeği babasına vermemekte kararlıdır. Asım boş durmaz ve bu duruma neden olduğunu düşündüğü Mesut hakkında örgüte infaz talimatı verir. Örgütün adamları Mesut'un peşine düşerler. 

Hüsnü, yorgunluğunun ve ağzından gelen kanın nedenini öğrenir. Tahliller sonrasında tiroid kanseri olduğunu öğrenir. Bu durumu ailesine nasıl açıklayacağını düşünürken, eşi Suat gibi onları bu dünyada yalnız bırakacağına hayıflanmaya başlar.

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR