X
X

Arka Sokaklar 543. Bölüm

22 Şubat 2020

Savcı, organize suç şebekesinin başındaki Nadir Alaca'ya yardım etme ve Müsteşar Kemal'in öldürülmesi olayından dolayı Ezgi'yi gözaltına alır. Cemal ne kadar engel olmaya çalışsa da Ezgi, elleri kelepçeli bir şekilde Organize Suçlar Şube Müdürlüğüne getirilir. Rıza Baba, Ezgi'yi savunması için önceden tanıdığı Avukat Nedim Adalı'yı arar. Nedim seve seve dosyayı kabul eder. Savcı karşısına hazır bir şekilde çıkar.

İstanbul'un belalı bir mahallesinde bir narkotik polisi öldürülür. Narkotik Şube Müdürü, Engin Müdürden yardım ister. Engin Müdür ve ekip olaylı mahalleye çevik kuvvet eşliğinde girer. Mahallenin çete lideri olan adam zorlukla gözaltına alınır. Sorgusunda olayla ilgisi olmadığı anlaşılır ve eldeki delillerle asıl suçlunun peşine düşer. Bu adam eskiden narkotikte çalışmış bir kişiyi daha öldürür. Ortaya karmaşık bir durum çıkar.

Ekip, küçük yaşta genç kızları ağına düşüren bir şebekenin peşine düşer. Uyuşturucu satışı ile ilgilenen kişiyi gözlem altına alan ekip, şebekenin olduğu villayı tespit eder. Cemal'in planda olduğu bir operasyon yapılır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Tekinin ilk oynadığı reklam bir kot markasıdır

FRAGMANLAR