X
X

Arka Sokaklar 559. Bölüm

3 Ekim 2020

2 Ekim 2020 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 559. Bölümde Selin ve Mesut'un düğünlerinde şaşkına çeviren bir olay yaşanır!

Ekip, uyuşturucu çetesinin lideri Özcan'ı yakalamak için operasyonları sıklaştırırlar. Özcan'ın torbacılarına baskınlar düzenleyerek maddi açıdan zarara vermeye başlayan ekibimiz sonunda bir ipucu yakalar. Özcan'ın adamlarını görüp tanıyan bir sokak çocuğu bağlantılı oldukları bir adresi ekibimizle paylaşır. Ekip adrese gittiğinde Özcan'ın adamları günlük haraçlarını alıyordur. Adamın peşine takılan ekibimiz Özcan'ın saklandığı villayı bulur. Ani bir baskınla Özcan'ı kıskıvrak yakalamayı başarırlar.

Bu sırada, Özcan'ın adamlarının arabadan attığı Elif isimli genç kız iyileşmeye başlar. Tunç, Sosyal Hizmetler Görevlisi olarak tedavi sürecinde hep yanındadır. Ekibimiz de bilgi almak için onun kendisine gelmesini bekliyordur. Elif'in üvey babası da kızın iyileşmeye başladığını öğrenmiştir. Gözlerini açtığı anda vereceği ifade adamı hapse tıkmaya yetecektir. Bunu bilen adam hastaneye giderek kızı öldürmeye çalışır. O anda odaya giren Tunç adama müdahale eder. Adam tabancasını çıkartır ve Tunç ile boğuşmaya başlar. Boğuşma sırasında silah patlar.

Düğün yerinde ise, Mesut nikah merasimi için oğlunun gelmesini beklemektedir. Oğlu yerine bir telefon gelir. Arayan kişi hastanede yaşananlarla ilgili Mesut'a şoke eden bilgiyi verir.

Arka Sokaklar yeni bölümleriyle her cuma saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Gülcan Arslan, Arka Sokaklar'a 1. Bölümde katılmıştır

FRAGMANLAR