Skip to main content
 

Arka Sokaklar 475. Bölüm Özeti

28.03.2018 Çarşamba 14:29   (Güncellendi: 25.02.2019 Pazartesi 12:46)

Ekibimiz, çocuk katilini yakalamak için harekete geçiyor! Arka Sokaklar 475. Bölüm 30 Mart Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Arka Sokaklar 475. Bölüm Özeti

Küçük bir çocuk, öldürülmüştür. Olay kamu davası haline gelmiştir ve halk ayaklanır. Ekibimiz katili arama çalışmalarına başlar.

Arka Sokaklar 475. Bölüm Fotoğrafları! / Foto Galeri

Ekip, küçük bir çocuğu öldüren katili bulmanın peşine düşüyor! Arka Sokaklar 475. Bölüm 30 Mart Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Şükran, İlyas’ı, girdiği örgüt yolundan vazgeçirmeye çalışır ama başarılı olamaz. İlyas ve Hüseyin bir arabayı gasp edip içini plastik patlayıcıyla doldururlar. Büyük bir terör eylemi yapmaya hazırlanmaktadırlar. Ekibimiz onları bir an önce bulup durdurma peşindedir.

Arka Sokaklar 475. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 475. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Arka Sokaklar 475. Bölüm Fragmanı yayında! Selin, Umut'un kaçırılmasıyla yıkılıyor! Ekip, linç girişimini engellemeye çalışıyor!   Hemen izle

Tekin, öğretmeninin arkadaşı Şenay isimli bir bayan ile tanışır. Şenay, cemiyet hayatında tanınmış bir kadındır. Evdekiler de durumdan rahatsız olur; ama, Tekin’i vazgeçiremezler.

Yusuf, Bahar’a Mardin’de olduğunu söyler; ancak, İstanbul’dadır. Aylin, tesadüfen Yusuf’u görür ve Bahar’a haber verir. Aylin ve Bahar sinyal takibinden Yusuf’un yerini tespit ederler. Ne iş çevirdiğini öğrenmeye çalışırlar.

Benzer İçerikler