Skip to main content
 

Arka Sokaklar 506. Bölüm Özeti

20.02.2019 Çarşamba 13:44   (Güncellendi: 25.02.2019 Pazartesi 12:46)

Umut'un öldüğünü öğrenen Selin ve ekip yıkılıyor! Arka Sokaklar yeni bölümüyle 22 Şubat Cuma akşamı saat 19.45'te Kanal D'de!

Arka Sokaklar 506. Bölüm Özeti

Mesut, Umut’u da almış, neşeli şekilde eve dönmektedir. Derman’ın kendisini takip etmesinden şüphelenir. Volkan ve Umut’u eve gönderir. Kendisi Derman’la çatışır. Dermanlara takviye araç gelir ve Mesut’un mermisi bitmek üzeredir. Polisler desteğe gelirler. Bu esnada bir patlama sesi duyulur. Destek polislerin gelmesiyle Dermanlar da kaçar.

Arka Sokaklar 506. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Derman'ın bombalı saldırısından Volkan ağır yaralı kurtulurken, küçük Umut ölüyor! Arka Sokaklar 506. Bölüm 22 Şubat Cuma akşamı saat 19.45'te Kanal D'de!   Tüm resimler

Mesut patlamış araca gidince, yaralı Volkan’ı ve ölen Umut bebeği bulur. Herkes yıkılmış haldedir. Selin, Umut’un ölümünden Derman’ın peşini bırakmaması sebebiyle Mesut’u suçlu bulmaktadır.

Derman, Kemerli isimli teröristlerin bölgesine gider. Lider konumundaki Muhip onu karşılar. Ulaş, yanında Muhip’in adamıyla, Derman’a ilaç almaya diye çıkar ve kaçmaya kalkışır. Ekrem, Derman’a çok yaklaştığını söyler ve Mesut’u arar. Ekibimiz de bu esnada Ulaş’ın kaçtığını öğrenmiştir. Ulaş’ı almaya gideceklerdir ama Mesut ve Ekrem onlardan önce davranmıştır. Ulaş’ı döve döve Kemerli mahallesinin yerini öğrenirler. Mesut, Ekrem’i de bayıltır. Yüklü miktarda mühimmat alır ve kemerli mahallesine tek tabanca şekilde giriş yapar. Mesut adeta ölüme gidiyordur. 

Arka Sokaklar 506. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 506. Bölüm Fragmanı / Fragmanlar

Arka Sokaklar 506. Bölüm fragmanı yayında! Selin'in annelik yaptığı yeğeni Umut öldü mü?   Hemen izle

Benzer İçerikler