X
X

Arka Sokaklar 516. Bölüm Özeti

30.04.2019 Tuesday 11:29 (Güncellendi: 30.04.2019 - 11:29)

Nasuh’un kaçırılmasından Ali sorumlu tutulmaktadır. Arka Sokaklar yeni bölümüyle 3 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Ali tutuklanarak adliyeye sevk edilir. Herkes Ali’nin gidişini gözü yaşlı seyreder. Nasuh duruma üzülür ve Ali’yi kurtarmak için cezaevi aracına saldırır; ancak, beklenmedik bir sürprizle karşılaşacaktır. 

Şebnem Nasuh’u kaçırmak için özel uçak ayarlar. Pilot Aykut’la anlaşır. Canan, Mesut’a Nasuh’u kaçıracak pilotun numarasını verir. Pilotla işbirliği yapılır. Hakan, Nasuh’u uçuracak pilotmuş gibi davranır ve gizli operasyona başlanır.

Hakan ve Aylin bebeğe bakması için Nesrin anneyi getirirler. Bebeğe hep beraber isim düşünürler. Aylin ve Hakan bebeği evlatlık edinmek için harekete geçer.

Firaz eylem koymak için nalburdan malzeme alır. Baran yanında muhbirdir. Baran koyulacak eylemi Ekrem’e haber verir ve ekip baskın hazırlığı yapar.

Firaz ve adamları Ekrem’i kurşunlamaya başlarlar. Ekrem’in kanlı künyesini Mesut’a gönderir. Bu yapacağı tehlikeli saldırının ilk habercisidir.  Beklemedikleri bir anda Firaz, Mesut, Canan ve Ceren’i ansızın ateş altında bırakır.

Arka Sokaklar Son Bölümde Neler Oldu?

Ali'nin öz babası Nasuh, organ nakli sonrasında hastaneden kaçmayı başarıyor. Ona bu kaçışta yardım eden kişi ise, Ali'nin üvey kız kardeşi Şebnem... Şebnem, doktor kılığında babasına yardım ederek ekibi ve Ali'yi zor durumda bırakıyor. Nasuh'un kaçması üzerine savcılık harekete geçiyor. Cezaevinden itibaren ekibin gözetimindeki suçlunun kaçması üzerine başlatılan soruşturmada ilk şüpheli Ali olarak belirleniyor. Babasının kaçmasında parmağı olacağını düşünen savcı Ali'nin ifadesine başvuruyor. Ali ise, babası Nasuh'u tekrar hapse göndermek için kendi başına hareket ediyor. Bu durum onun başına iş açıyor.

Selin, yaşadığı kötü olayları atlamamanın verdiği ruh haliyle bir başka birime tayin olmak istiyor. Engin Müdüre dilekçe vererek ne kadar kesin bir karar aldığını gösteriyor. Mesut ve Engin Müdürün çabaları da boşa gidince Selin, Çocuk Şube Müdürlüğündeki görevine başlıyor...

Arka Sokaklar Son Bölüm 0

Arka Sokaklar Son Bölüm

20 Mart 2020 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 547. Bölümde ekip, Engin Müdüre yapılan silahlı saldırı ve kaçırılan Selin yüzünden sıkıntılı anlar yaşıyor! Nadya'nın da içinde yer aldığı sanayi ve teknoloji casusluğu yapan çete Engin Müdürü hedeflerine alır. İşlerinin tekrar eski haline dönmesini isteyen çetenin lideri Carl, Engin Müdürü ortadan kaldırmak için adamlarını yollar. Adamlar, arabasının önünü keserek Engin Müdüre ateş açarlar. Üzerindeki çelik yelek sayesinde bu saldırıdan kurtulan Engin, ekip ile birlikte olayı derinlemesine inceler. Elde edilen bulgular sonucunda Nadya'nın da çete ile bağlantısını öğrenirler. Çeteye operasyon düzenleyen ekibimiz hem çetenin adamlarını, hem de Nadya'yı tutuklarlar... Selin, uyuşturucu ile alakalı bir olayı araştırmaktadır. Kadri'nin mallarına çöken kişileri bulursa olayın en önemli kilidini açmış olacaktır. Bu yüzden gittiği tamirhanede adamların eline düşer. Mesut ulaşamadığı Selin'den endişe eder ve ekip ile yaptığı araştırmalar sonucunda kaçırıldığını öğrenir. Tamirhaneyi öğrenen ekip hemen baskın düzenler. Bu sırada kaçıran adamların Avukat Nedim ile bir işbirliği vardır. Nedim, Selin'i kaçırdıklarını öğrenince hemen harekete geçer. Kayıt dışı telefonla belirlediği adreste Selin'i, ekibe dolaylı yollardan teslim eder. Selin ve ekip, olayı irdelediklerinde ucunun Nedim'e kadar geldiğini görürler... ...

ARKA SOKAKLAR VİDEOLARI