X
X

Aşk ve Günah, yeni tutkunuz olacak!

19.08.2015 Çarşamba 16:52 (Güncellendi: 08.11.2016 - 16:15)

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün ekrana gelecek olan Aşk ve Günah hafta içi hergün saat 16:00'da Kanal D'de!

Kanal D'nin, yapımcılığını D Yapım'ın üstlendiği, başrollerini Tekin Temel, Seren Deniz Yalçın, Türkan Kılıç'ın paylaştığı, senaryosunu Sema Tensi ve Suna Tensi'nin kaleme aldığı, yönetmenliğini Mustafa Kotan'ın yaptığı günlük dizisi Aşk ve Günah hafta içi hergün saat 16:00'da Kanal D'de!

Genel Hikaye

Kerim 50’li yaşlarda, evli ve üç çocuk babası olan zengin bir iş adamıdır. Önemli bir ihaleye katılacağı gün uğradığı silahlı saldırı Kerim’in hayatındaki tüm dengelerin değişmesine sebep olacaktır. Kerim’in şoförü kendini kurşunların önüne atarak, onu ölümden kurtarmıştır. Fakat şoförün geride bıraktığı kızı Nesrin ve karısı Fatma’ya bakmak, onları koruyup kollamak artık Kerim’in boynunun borcudur.

Tüm iyi niyetiyle Nesrin ve Fatma’yı kendi evine getiren Kerim, farkında olmasa da hayatını derinden etkileyecek bir adım atmıştır. Çünkü şoförün kızı Nesrin göründüğü kadar masum değildir. Tanık olduğu varlıklı yaşamın başını döndürdüğü genç kız, Kerim’in karısı Selda’nın yerine göz diker.

Attığı her adımda aileyi dağıtmaya biraz daha yakınlaşan Nesrin’in en büyük kurbanı Selda’dır. Ancak evin hanımı Selda’nın da herkesten sakladığı büyük bir sırrı vardır. 18 yıl önce eşi Kerim’i kaybetmemek için dünyaya gelen üçüncü kızını, bir erkek çocukla değiştirmiş ve yıllarca bu vicdan azabıyla yaşamıştır.

Selda’nın bu sırrını öğrenen Nesrin’in eline büyük bir koz geçer. Aslan ailesi için bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Yapım                        : D Yapım
Yapımcı                     : E. Ayşe Durmaz
Uygulayıcı Yapımcı  : Sibel Tuna
Yönetmen                 : Mustafa Kotan, Cemile Karadaş,
Yardımcı Yönetmen : Burcu Celayir, Neslihan Demirer
Senaryo                    : Suna Tensi, Sema Tensi
Görüntü Yönetmeni: Serdar Armutlu, İsmail Aydın
Sanat Yönetmeni     : Hasan Doğan
Müzik                        : Sertaç Özgümüş
Oyuncular                : Tekin Temel (Kerim), Seren Deniz Yalçın (Nesrin), Türkan Kılıç (Selda), Elçin Atamgüç (Fatma),  Elif Baysal (Meryem), Feriha Eyüboğlu (Sultan), Gökşen Ateş (Handan), Anıl Kır (Cem), Fulya Özcan (Ayşe), Elif Bilgiç (Emine), Hazal Kadak (Zeynep), İlknur Şaşmazer (İpek), Timuçin Eraslan (Nazım),  Zeynep Elçin (Beren), Büşra Yılmaz (Tuğba), Ömer Faruk Beşkaya (Ali),  Eren Tınas (Sinan), Melis Gücer (Şule), Hasan Erdem (Hazım), Zafer Altun (Akif),Yılmaz Uzun (Hasan), Faruk Aytar Kakınç (Mehmet), Ahmet Bilgin (Hikmet), Oğulcan Arman Uslu (Cüneyt), Sibel Armutlu (Hanife)

AŞK VE GÜNAH VİDEOLARI