X
X

Babam Çok Değişti 2. Bölüm

15 Ocak 2021

14 Ocak 2021 Perşembe akşamı yayınlanan Babam Çok Değişti ikinci bölümünde Deniz'in peşinde olduğu Mehmet Ali'nin lise yıllığı ortaya çıkıyor.

Aslı taşınmayı kafasına koymuş, yeni evi bulmuş hatta evdeki eşyaları toplamaya başlamıştır. Fakat Mehmet Ali, annesi Arife’ye taşınacakları gerçeğini henüz söylememiştir. Arife’ye türlü yalanlarla taşınmayacaklarını söyleyen Mehmet Ali zor anlar yaşarken, Arife taşınacakları gerçeğini öğrenir. Arife’nin tepkisi merak konusuyken, Mehmet Ali’nin ilk aşkı Deniz tekrardan eve gelir.

Damla, okul ödevi için hayatını mesleğine adayan başarılı insanlarda röportaj yapması gerekir. Damla röportaj için dedesi Kerami’yi seçer. Bu durumdan mutluluk duyan Kerami, üniformasını da giyerek Damla’ya röportaj yapar. Röportaj sırasında eve gelen Hulusi, Kerami’yi üniformalı görünce hedefe yaklaşmanın telaşını yaşar. Hulusi’nin tavırlarından şüphelenen Damla, Hulusi’yi sorguya çeker. Hulusi, Kerami’nin üniformasını neden ele geçirmek istiyor?

Mehmet Ali, Deniz’den kurtulduğunu zannetse de Deniz ve Aslı daha da yakınlaşmıştır. Bütün bunlar yetmezmiş gibi Aslı, Mehmet Ali’nin yıllığını bulur ve okumak ister. Evde ortalık karışmışken, Oğulcan’ın eve getirdiği hamster her şeyin daha da arapsaçına dönmesine neden olur.

Babam Çok Değişti yeni bölümleri ile her Perşembe saat 20.00’de Kanal D’de...

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ayfer, Rıfkı ile evlidir

FRAGMANLAR