X
X

Babam Çok Değişti İlk Bölüm

8 Ocak 2021

7 Ocak 2021 Perşembe akşamı yayınlanan Babam Çok Değişti ilk bölümünde Mehmet Ali'nin ilk aşkı Deniz'in yıllar sonra çıkıp gelmesi ortalığı karıştırıyor!

Mehmet Ali, ilk aşkı Deniz’i karşısında görünce büyük bir korku yaşıyor, çünkü Aslı’ya bu konuda yalan söylemiştir! Mehmet Ali Deniz’i, başta annesi Arife ve eşi Aslı olmak üzere tüm ailesinden uzak tutmaya çalışır. Aslı ise taşınmaya karar verir ve bu kararını Arife'ye açıklıyor. Yağmur, Emre ile evlilik hayalleri kurarken Aydan'ın Emre'den hoşlanmaya başlaması olayları iyice çıkmaza sokar. 

Diğer yandan Damla Hulusi’nin, dedesi Kerami ile dostluğunu hiç samimi bulmaz ve Hulusi’ye güvenmez. Hulusi'yi takibe alan Damla adeta dedektif gibi Hulusi'nin peşindedir. Oğulcan başına geleceklerden habersiz arkadaşlarını eve davet eder. Oğulcan’ın başına öyle bir şey gelir ki, Oğulcan hayatının en unutulmaz gecesini yaşar. Hulusi, Kerami ile dostluk kurmaya çalışırken aslında çok başka bir şeyin peşindedir. Hulusi’nin asıl amacı nedir? Deniz, çat kapı Mehmet Ali'nin evine gelir. Deniz'in Mehmet Ali'nin ilk aşkı olduğunu bilmeyen ev halkı Deniz'in kim olduğunu sorgulayınca Mehmet Ali yalan üstüne yalan söyler. Deniz'i Rıfkı'nın yeni sevgilisi olarak tanıştıran Mehmet Ali olayların içinde adeta sıkışıp kalır. 

Babam Çok Değişti yeni bölümleri ile her Perşembe saat 20.00’de Kanal D’de.

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Salih Kalyon'un oynadığı Kerami karakteri Arife'nin eşidir

FRAGMANLAR