X
X

Babam Çok Değişti 3. Bölüm

21 Ocak 2021

21 Ocak 2021 Perşembe akşamı yayınlanan Babam Çok Değişti üçüncü bölümünde taşınmaktan vazgeçen Aslı, kayınvalidesiyle yeni bir mücadeleye giriyor.

Arife, Aslı ve Mehmet Ali'nin taşınmasına oldukça üzülürken bir yandan da eşyalar toparlanır. Aslı ise oldukça duygusaldır. Yıllarını geçirdiği evden üzülerek çıkan Aslı, Arife ve Kerami ile vedalaşırken bir andan taşınmaktan vazgeçtiğini söyleyince Pamuk Ailesi'nde sevinç yaşanıyor. Aslı'nın bu kararına en çok Arife seviniyor. Böylece Pamuk Ailesi'nde cümbüş yaşanıyor.

Mehmet Ali ve Arife, ‘’Aslı’nın 14 kuralını’’ kabul eder, uzlaşma sağlanır. Arife bu kurallardan hiç memnun değildir. Türlü bahanelerle Aslı'ya ve Mehmet Ali'ye yine müdahale etmeye çalışır. Mehmet Ali ise tam Deniz’den kurtulduğunu düşünürken Deniz ve Aslı’nın birlikte oturup sohbet ettiğini öğreniyor. Deniz, Mehmet Ali'nin ilk aşkı olduğunu Aslı'ya itiraf ediyor.  Mehmet Ali, panik halinde hemen eve geliyor ve Deniz’i bir an önce evden göndermeye çalışıyor. Rıfkı, biricik sevgilisi Ayfer’e sürpriz yapmak için saatlerce uğraşır. Şanssız Rıfkı yine hiç beklemediğini bir durumla karşılaşır. Hulusi ise kendi canının derdine düşmüş, anahtarı almak için türlü yalanlar söylemeye devam etmektedir.

Babam Çok Değişti yeni bölümleri ile her Perşembe saat 20.00’de Kanal D’de...

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ecrin Su Çoban'ın oynadığı Damla karakteri Mehmet Ali ve Aslı'nın kızıdır

FRAGMANLAR