X
X

Çatı Katı Aşk 12. Bölüm Özeti

24.09.2020 Perşembe 13:47 (Güncellendi: 02.10.2020 - 10:17)

Yalanlar ortaya mı çıkıyor? Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Asaf patlamaya hazır bir bomba gibi Yılmaz ailesinin bahçesine düşmüştür. Gülriz ve Ateş’in çabasıyla evden çıkarılan Asaf’ın öfkesi dinecek gibi değildir. Celal, Perihan’ın bu karmaşadan bunalmış olmasına ve herkesin barut fıçısı gibi dolanmasına daha fazla dayanamaz ve ailece felekten bir gün çalmaya karar verir. Ateş ve Yasemin’i dahi istenmediği bu organizasyona  tabi ki iki davetsiz misafir de katılacaktır.

Diğer yandan Şenay’ın kim olduğunu çözmeye çalışan Ateş, sonunda Ayşen’le ilgili şok edici bir gerçek öğrenir. Bu durumu Ayşen’le konuşmak için Ateş herkesten gizlice buluştukları sokakta hiç beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Bu sürpriz dörtlüyü zora sokacak ve birçok yalanın gün yüzüne çıkma tehlikesi doğuracaktır…

--------------

Cati Kati Ask Episode 12 Summary

Will the lies be revealed? Cati Kati Ask returns on Saturday at 8 pm on Kanal D!

Seeing red, Asaf rushes to the Yilmaz family’s yard. With Gulriz and Ates’s efforts, he gets out of the house, yet he seems that he is not going to cool off easily. Celal cannot stand seeing Perihan overwhelmed by the chaos and decides to have fun with his family for a day. Even if Ates and Yasemin are not included in the plan, they join them as two unexpected guests.

On the other hand, Ates, who tries to figure out Senay’s true identity, learns about a shocking fact. Ates secretly meets Aysen in a street to talk about this situation, but they encounter a surprise. This surprise will give the four friends a hard time, and it may cause all the lies to come to light.

ÇATI KATI AŞK VİDEOLARI