X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Demir, Yasemin'in istenme olayını kafaya takıyor!

17 Ekim 2020 Cumartesi günü yayınlanan Çatı Katı Aşk 15. Bölümünde Yasemin, kız isteme olayı öncesinde üzülen Demir'i teselli ediyor!

Demir, sahte evlilik de olsa Yasemin'in istenme olayına çok üzülür. Babasının gözüne girememesi de düşündüğü konulardandı. Yasemin, Demir'in psikolojisini çok iyi anlar. Onun yanına gelerek rahatlamasını sağlar; fakat Demir, işlerin daha da ciddiye bindiğini görür. Bu yüzden de çok sinirlidir.

Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Filozof Emin’i oynayan oyuncunun ismi Burak Tamdoğan’dır

FRAGMANLAR