X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ayşen, Şenay'ın annesi olduğunu ailesine anlattı!

10 Ekim 2020 Cumartesi günü yayınlanan Çatı Katı Aşk 14. Bölümünde Ayşen, Şenay ile ilgili gerçeği Yılmaz Ailesine anlatıyor!

Ayşen, Şenay'ın öz annesi olduğu gerçeğini Yılmaz Ailesinden saklamak istemez. Bu yüzden vakit kaybetmeden tüm gerçekleri onlara anlatır. Anlatılanları dinleyen Yılmaz Ailesi büyük şok yaşarlar. Özellikle Perihan, bu durumu kabullenmez. Çok sinirlenir ve soluğu Şenay'ın evinde alır. Büyük bir sorun çıkmaması için de tüm aile onun peşinden giderler. Şenay'ın karşısına dikilen Perihan ondan hesap sorar. Şenay hem şaşkın, hem de üzgündür. Sonrasında Perihan ve Celal, kızları Ayşen ile duygusal bir konuşma yaparlar.

Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ateş’in tutkusu rallidir

FRAGMANLAR