X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Yasemin'in babası Demir'i kafaya taktı!

3 Ekim 2020 Cumartesi günü yayınlanan Çatı Katı Aşk 13. Bölümünde Demir, kendini Yasemin'in babasına sevdirmeye çalışıyor, ama, çabaları boşa çıkıyor!

Demir, Yasemin'in ailesinin etrafında pır dönmektedir. Sevdiği kadının ailesinin gözüne girebilmek için elinden geleni ardına koymaz. Yasemin'in babası ise, ilk gördüğü andan beridir Demir'den hoşlanmaz. Demir, konuşma ve davranışları ile onlara kaba saba bir adam gibi gelmektedir. Onların gözünde Ateş daha beyefendi bir karakterdir. Demir ne yaparsa yapsın, Ateş'in forsunun önüne geçmeyi başaramaz. Bu yüzden de üzüntü ve öfke duymaktadır. Onu bir nebze de olsun Yasemin sakinleştirmeye çalışır.

Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ayşen’in üvey annesi Perihan, Karadenizlidir

FRAGMANLAR