X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Yasemin ve Şirin akraba çıktı!

10 Ekim 2020 Cumartesi günü yayınlanan Çatı Katı Aşk 14. Bölümünde Yasemin, karakola geldiğinde kuzeni Şirin'i görünce büyük şaşkınlık yaşar!

Yasemin, yanında Gülriz ve Emin ile birlikte Ateş'i karakoldan çıkartmak için gelmişlerdir. Yasemin, diğer nezarethaneye bakınca büyük şok yaşar. Kuzeni Şirin oradadır. İkinci şoku ise, Ateş ile yaşadıkları olaylı geceyi duyduktan sonra yaşar. Ateş, gece yaşanan olayı anlatırken yalan söyler ve Şirin'i de bu yalana ortak eder. Yasemin hem Ateş'i, hem de Şirin'i yakinen tanıdığı için ortada bir tuhaflık olduğunu sezer. Ateş ile Şirin'i karakoldan çıkartarak mahalleye gelirler. Şirin'in kalacağı yeri olmadığı için Yasemin onu çatı katına yerleştirir.

Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ateş’in tutkusu rallidir

FRAGMANLAR