X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Ayşen ve Ateş anneleri hakkında konuşuyor!

3 Ekim 2020 Cumartesi günü yayınlanan Çatı Katı Aşk 13. Bölümünde Ayşen ve Ateş, görmedikleri anneleri hakkında duygusal bir konuşma yapıyorlar!

Ateş, Ayşen'in odasındadır. Muhabbet esnasında gözü Ayşen'in fotoğraf albümüne takılır. Ayşen göstermek istemez fotoğraflarını; ama Ateş, ondan hızlı davranarak albümü alır. Resimlere bakmaya başlarlar. Konu annelerine gelir. İkisi de anneleri hakkında hiç bir şey hatırlamadıklarını söylerler. Aralarında çok duygusal bir konuşma yaşanır.

Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Celal’in annesi Saadet’i, Bedia Ener oynamaktadır

FRAGMANLAR