X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Emin aşk odasını Gülriz'e açtı!

3 Ekim 2020 Cumartesi günü yayınlanan Çatı Katı Aşk 13. Bölümünde Emin, ebedi aşkı Gülriz'e saklı odasının kapısını açıyor!

Gülriz ve Emin geçmiş ile ilgili karşı karşıya kalırlar. Tartışmaları kalp kırmaya doğru gitmektedir. Emin daha fazla üzüntüye dayanamaz ve sır gibi sakladığı odasının kapısını Gülriz'e açar. Gülriz içeri girdiğinde kendisini zaman tünelinde bulur. Asılı fotoğraflarını gördükçe o anlara geri döner. Emin'in kendisine olan aşkının bitmediğini görünce göz yaşlarını tutamaz. Emin'in de gözlerinden akan yaşlar, aşıklarımız tekrar kenetlenmesine neden olur.

Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ateş’in babasının ismi Asaf’tır

FRAGMANLAR