X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Şirin, Demir'i bayılttı!

10 Ekim 2020 Cumartesi günü yayınlanan Çatı Katı Aşk 14. Bölümünde Şirin, çatı katı odasında dolanan Demir'i hırsız sanınca kafasında vazoyu kırıyor!

Şirin, çatı katında uyumaktadır. Bu sırada telefonu çalar ve uyanır. Uyanırken ise, ayağı takılınca büyük bir ses yapar Bu sesi duyan Demir, Yasemin'in babasına bir şey olduğunu düşünerek çatı katına gider. Odaya girdiğinde Şirin onu fark etmiştir ve camdan, balkona geçer. Demir, sesi neyin çıkarttığını anlamak için yatak odasına bakar. Şirin de arkasından yaklaşarak hırsız sandığı Demir'in kafasına vazo ile vurarak onu bayıltır. Hemen Yasemin'i arar. Ateş ve Yasemin çatı katına geldiklerinde Demir'in baygın bir şekilde yattığını görürler.

Çatı Katı Aşk yeni bölümüyle cumartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ateş’in annesinin ismi Gülriz’dir

FRAGMANLAR