Skip to main content
Kahraman Şükrü Deniz'in hayallerini gerçekleştiriyoruz13 Nisan

Kahraman Şükrü Deniz'in hayallerini gerçekleştiriyoruz

Evim Şahane Ekibi, 7. Kattan düşen bebeği kurtaran, kahraman Şükrü Deniz için yola çıkıyor!

Evim Şahane ile baştan yaratılan mucize salonlar!09 Nisan

Evim Şahane ile baştan yaratılan mucize salonlar!

Evim Şahane'nin sevilen mimarı Selim Yuhay ve ekibinin, 3 günde harikalar yarattığı salonlar ve o konseptler için özel olarak tasarlanmış mucize ve kullanışlı detaylar...

Şehidimize vefa borcumuzu ödemek için yola çıkıyoruz01 Nisan

Şehidimize vefa borcumuzu ödemek için yola çıkıyoruz

Evim Şahane Ekibi bu kez, şehit olduğu haberi ile sadece ailesinin değil tüm Türkiye’nin yüreğini yakan Şehit Ömer Burak Öğüt’ün gözü yaşlı ailesinin acısını bir nebze de olsun dindirmek için harekete geçiyor.

Zonguldak'a Uzanan Bir Umut Yolculuğu03 Mart

Zonguldak'a Uzanan Bir Umut Yolculuğu

Evim Şahane Ekibi bu kez, maddi imkansızlıklardan dolayı çocuklarına süt yerine çay içirmek zorunda kalan Zonguldak’taki Şerif Hanım ve ailesinin yardımına koşuyor.

Evim Şahane Ekibi hasta oğlu için savaşan fedakar bir annenin yardımına koşuyor!23 Ocak

Evim Şahane Ekibi hasta oğlu için savaşan fedakar bir annenin yardımına koşuyor!

Kanal D’de, hafta içi her gün saat 15.45 ekrana gelen “Evim Şahane” programının, bugün ekrana gelecek bölümünde izleyicileri mutlulukla hüzün arasında gidip gelecekleri duygusal anlar bekliyor.

Evim Şahane, gecekonduda yaşam mücadelesi veren Tuncer Ailesi'ne yeni bir umut oluyor...22 Ocak

Evim Şahane, gecekonduda yaşam mücadelesi veren Tuncer Ailesi'ne yeni bir umut oluyor...

Evim Şahane Ekibi, 30 yıllık gecekonduda yaşayan Tuncer Ailesi’nin yardımına koşuyor. Ailemizin en büyük hayallerini gerçekleştiriyor. Kanal D’de, hafta içi her gün saat 15.45 ekrana gelen “Evim Şahane” programının, bugün ekrana gelecek bölümünde izleyiciler de Tuncer Ailesi’nin sevincine ortak olacak.

Evim Şahane Ekibi, Yıkılan Hayalleri Yenilemeye Devam Ediyor!21 Ocak

Evim Şahane Ekibi, Yıkılan Hayalleri Yenilemeye Devam Ediyor!

Kanal D’de, hafta içi her gün saat 15.45 ekrana gelen “Evim Şahane” programının, bugün ekrana gelecek bölümünde izleyicileri duygu dolu anlar bekliyor. Mimar Selim Yuhay ve “Evim Şahane” ekibi, yıllardır kansere karşı büyük bir umutla savaş veren Zühre Hanım için harekete geçiyor.

Evim Şahane Ekibi'nden şaşırtan sürpriz!13 Ocak

Evim Şahane Ekibi'nden şaşırtan sürpriz!

Kanal D’de, hafta içi her gün saat 15.45 ekrana gelen “Evim Şahane” programının, bugün ekrana gelecek bölümünde izleyicileri büyük bir sürpriz bekliyor.Mimar Selim Yuhay ve “Evim Şahane” ekibi, bu kez kalp hastası olan Eymen Bebek ve ailesine yeni bir umut olmak için yola çıkıyor.

Mimarımız, Kapıcı Dairesinde Yaşam Mücadelesi Veren Karadeniz Ailesi'nin İmdadına Yetişiyor07 Ocak

Mimarımız, Kapıcı Dairesinde Yaşam Mücadelesi Veren Karadeniz Ailesi'nin İmdadına Yetişiyor

Evim Şahane bu kez apartman görevlisi olarak geçimlerini sağlayan Karadeniz Ailesi’nin hayallerini gerçekleştirmek için yola çıkıyor!

Ev sahibesinden Evim Şahane mimarı Selim Yuhay'a büyük şaka!30 Aralık

Ev sahibesinden Evim Şahane mimarı Selim Yuhay'a büyük şaka!

Evlerini yenilediği ailelerin yüzlerini, yaptığı şakalarla da güldürmeyi seven Evim Şahane Mimarı Selim Yuhay, bu kez kendisi şakalandı.

“Bu Kolon Benim Evladım”29 Aralık

“Bu Kolon Benim Evladım”

Depodan bozma evlerinin orta yerinde kocaman bir kolonla yaşamaktan bıkan Tuğba Aslan dayanamayıp Kanal D’nin sevilen programı Evim Şahane’ye başvurdu. Yokluk içinde yaşayan Aslan ailesinin imdadına Mimar Selim Yuhay ve ekibi yetişti. 30 senedir birlikte yaşadığı salonun kolonu için “Artık o benim evladım” diyen Cemile Hanım, Mimar Selim Yuhay’ı bile şaşırttı.

Ermenek Maden Faciası'nın Yıktığı Hayaller, Evim Şahane ile Yeniden Kuruluyor!23 Aralık

Ermenek Maden Faciası'nın Yıktığı Hayaller, Evim Şahane ile Yeniden Kuruluyor!

Sadece evleri değil, yıkılan umutları da yenilemek için yola çıkan Evim Şahane Mimarı Selim Yuhay ve Ekibi bu kez de Ertmenek’te meydana gelen maden faciasında oğullarını kaybeden Ayşe Gökçe ve Recep Dede için yola çıkıyor! Türkiye’yi gözyaşına boğan, günlerce beli oğlu gelir diye pencere bekleyen Ayşe Gökçe ve yırtık ayakkabıları ile tanıdığımız Recep Dede’nin gözlerindeki acıya dayanamayan Mimarımız Selim Yuhay, soluğu Ermenek’te aldı!