X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Evlat Kokusu 7. Bölüm Fragmanı - 2

Zeynep evladı Çınar'a yaklaşmak için artık çok yaklaşmıştır. Mahkeme günü gelmişken onu büyük bir sürpriz bekler. Aslan'ın da haberi yokken Ela ve Çınar uçakla ile uzaklara kaçırılır. Zümrüt çocuklarını kaybetmemek için her şeyi göze alır. Bu durum karşısında Zeynep şaşkına döner ve yıkılır. Aslan'ın ise elinden hiçbir şey gelmez. 

Serdar'ın aklındaki ise kendi çıkarlarını düşündüğü planları vardır. Bu kaçırılma planında kimin parmağı var? Zeynep yeniden oğlu Çınar'a kavuşabilecek mi? Aslan bu konu için nasıl bir çözüm bulacak?

Evlat Kokusu heyecan dolu son bölümüyle 26 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Aslan, Özcan'a taksi almıştır

FRAGMANLAR