Skip to main content
 
Evlat Kokusu Final Bölümü
Bu bölümü reklamsız ve tek parça olarak blutv.com.tr adresinden izleyebilirsiniz.

Evlat Kokusu Final Bölümü'ü reklamsız ve tek parça olarak blutv kalitesi ile izlemek için tıklayınız.

Hemen İzle
Evlat Kokusu Final Bölümü
BULUNDUĞUNUZ BÖLGEDEN, BU İÇERİĞE ERİŞİM SAĞLAYAMAZSINIZ

Evlat Kokusu Final Bölümü

Evlat Kokusu Final Bölümü

Evlat Kokusu Final Bölümü

Bu bölüm yalnızca kanald.com.tr'de yayınlanmaktadır.

Bu bölümü izlemek için satın almalısınız.


Sadece {{ data.Package.Price|number:"2" }} TL

İster Kredi Kartı, ister cep telefonunuzdan SMS ile satın alabilirsiniz.

373.260 kez izlendi
Evlat Kokusu 9.Final Bölümünde; Zümrüt, Çınar’a gerçek annesinin Zeyno olduğunu itiraf eder ve Çınar bu gerçeği kabullenemez.
Evlat Kokusu 9.Final Bölümünde; Zümrüt, Çınar’a gerçek annesinin Zeyno olduğunu itiraf eder ve Çınar bu gerçeği kabullenemez.

Evlat Kokusu final bölümünde, Çınar yıllardır bilmediği büyük gerçekle yüzleşmek zorunda kalıyor. Son olarak mahkeme kararı ile haftada bir gün oğlu Çınar'ı görmeye hak kazanan Zeyno, onu tamamen Akbaş Ailesi'nden almak için uğraşıyor. Bu arada Çınar'a da artık gerçekleri açıklama zamanı geliyor. Bunu yapacak tek kişi ise Çınar'ın en çok güvendiği ve annesi bildiği Zümrüt oluyor. Zümrüt için çok zor olsa da bu durumu Çınar'a anlatmak zorunda kalıyor. Zümrüt, Çınar'ın gerçek annesinin Zeyno olduğunu açıklıyor. Bu gerçek karşısında şok olan Çınar, bunu kabullenmek istemiyor. Durumlardan haberdar olan Ela da Çınar'la bir veda konuşması yapıyor. İki kardeş arasında geçen bu duygusal konuşma herkesi gözyaşlarına boğuyor.

Küçük Çınar için bu duyduklarını kabullenmek elbette mümkün olmuyor. Çınar kendisini almaya gelen Zeyno’ya da büyük tepki gösteriyor. Zeyno, Çınar ile yeni bir hayat kurmaya çalışsa da bu hiç de kolay olmuyor. Zeyno, Çınar'ı ikna edebilecek mi? Zümrüt bu duruma nasıl alışacak?

Öte yandan Zeyno ve Aslan arasındaki yakınlaşma da gözle görülür bir hal almaya başlıyor. Zeyno'ya başından beri destek olan ve daima onun yanında duran Aslan, ona duyguları olduğunu farkediyor. Aslan ve Zeyno arasında olan bu durumu Yusuf da farkediyor. Peki bu farkedilen yakınlık onları nasıl etkileyecek?

11.05.2017 Perşembe 00:11  (Güncellendi: 19.06.2017 Pazartesi 13:09)