X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Evlat Kokusu 2. Bölüm

Cevahir’le iş birliği yapıp oğlu Çınar’ı Akbaş Ailesi’nden kaçıran Zeyno, büyük bir mücadele içine giriyor. Zeyno, elindeki DNA raporuyla onlara meydan okuyunca, Cevahir’in eline de büyük bir koz geçiyor. Zeyno’ya yardım eden ve bunun karşılığında da Hünkar’dan imza yetkisi isteyen Cevahir amacına ulaşabilecek mi?

Zeyno’nun peşine düşen Aslan Akbaş, onun izini sürerken ise Ela’nın sağlık durumu kritikleşiyor. Hastaneye kaldırılan Ela, Çınar’ı sayıklamaya başlıyor. Evladının bu halini gören Zümrüt ise adeta büyük bir yıkım yaşıyor. Hünkar, Zeyno’nun kim olduğunu öğrenmesi için adamlarını yönlendiriyor. Akbaş Ailesi’nde durumlar iyica karışıyor. Zeyno, Çınar’la birlikte kaçmaya çalışırken Çınar onu ele veriyor ve polisler duruma müdahale ediyor. Aslan Akbaş derhal Çınar’ın yanına gidiyor eve polislere Zeyno’yu tanıdığını söyleyerek, cezaevine girmesini engelliyor. Çınar’ı aldığı gibi hastaneye giden Zeyno ve Aslan, Ela’nın yardımına yetişiyor. Peki Zeyno’yu bundan sonra neler bekliyor? Akbaş Ailesi gerçekleri öğrendikten sonra ne yapacak?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Aslan ve Cevahir kardeştir

FRAGMANLAR