X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Evlat Kokusu 5. Bölüm

Çınar’ın ilk kez doğum gününü kutlayacak olan Zeyno için büyük gün gelmiştir. Zeyno 5 yıl sonra ilk kez oğlunun doğum gününü kutlayabilmenin sevinci içine giriyor. Oğlu için Akbaşlar'ın evinde değil de kendi evinde bir kutlama yapan Zeyno, Aslan Akbaş’tan onu yanına getirmesini istiyor ve bunun karşılığında Ela’yı ikna edeceğini söylüyor. Aslan ise Ela’nın sağlığı için Zeyno’nun bu şartını kabul ediyor.

Ela ise Zeyno’ya verdiği sözden dolayı tedavisinde artık Çınar'ın dahil olmasını istemediğini söylüyor. Çınar'ın canının yanmasını istemeyen Ela, tedaviyi de reddediyor.  Bu kararı doğru bulmayan Akbaşlar ise bu işi gizliden yapmaya çalışıyor ancak Ela durumu kısa sürede fark ediyor ve Akbaş Ailesi’nde yeni bir kriz yaşanıyor.  

Öte yandan Zeyno, Cevahir’le ilgili çok önemli bir şey öğreniyor. Akbaş Ailesi’ne karşı büyük bir koz elde eden Zeyno peki şimdi ne yapacak? 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Çınar, Zeyno'nun izniyle alınmıştır

FRAGMANLAR