X
X

Evlat Kokusu 7. Bölüm

Evlat Kokusu 7.Bölüm'de; Zeyno oğluna kavuşmak üzere duruşmaya gider ve orada son anda mahkemeye tanık olarak çıkan esrarengiz isim tüm dengeleri değiştirir.

Aslan'dan boşanmaya karar veren Zümrüt, çocukları da alıp evi terk eder. Zümrüt'ün çocukları yurtdışına kaçıracağını öğrenen Aslan, onun peşine düşer. Zümrüt'e boşanmayı kabul etitğini ancak çocukları hiçbir yere götüremeyeceğini söyler. Çocuklarını özellikle de Çınar'ı asla Zeyno'ya vermeyeceğini söyleyen Zümrüt ise kararından dönmez taa ki abisi Serdar onu arayana kadar... 

Zeyno'nun Akbaş Ailesi'ne karşı açtığı dava günü gelir. Zeyno elindeki DNA raporuna güvenerek artık Çınar'ı onlardan alacağına emindir. Zümrüt son anda yurtdışına gitmekten vazgeçer ve soluğu mahkemede alır. Hakim karşısında bir anda ifadesini değiştiren Zümrüt, Çınar'ın kaçırıldığından haberi olmadığını ve bu olayı tamamen Aslan ile Hünkar'ın bir oyunu olduğunu, kendisinin de bu durumdan dolayı mağdur olduğunu söyler. Herkesi şok eden bu ifadelerden sonra ise gözler bir anda mahkemenin kapısına çevrilir. Burada Zeyno'yu bekleyen bir sürpriz tanık vardır! Hünkar, yine işini garantiye almış ve davanın tüm seyrini değiştirecek bir hamle yapmıştır... Peki Zeyno, bu tanığın ifadesinden sonra ne yapacak? 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Ela ve Çınar öz kardeştir

FRAGMANLAR