X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Gülizar 3. Bölüm

Gülizar 3. Bölümde, çiftlikte durumlar iyice karışıyor. Mehmet Rıfat'ın ölümüyle birlikte büyük bir enkaz altında kalan Gülizar, bir yandan yeni hayatına alışmaya çalışırken bir yandan da aklı İzmir'dedir... Gülizar'ın bu zor zamanlarına ortak olan Murat ise zaman içinde tüm aileyi karşısına alacaktır. Murat'ın bu hamleleri başta Veysel olmak üzere herkesi tedirgin eder. Mine onu Gülizar'ın etrafında gördükçe daha da sinirlenir ve Murat'a olan öfkesini sözü atarak almaya çalışır.

Gülizar ise İzmir'e Suzan'ı kurtarmaya gitmek ister. Gülizar'la birlikte Murat'ta yola düşer. İzmir'in yolunu tutan ikilinin bu hamlesi tüm çiftlikte büyük bir yankı yaratır. Peki Gülizar, Suzan'ı Şerif'in elinden kurtarabilecek mi? 

 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Veysel, Gülizar'ı çiftliğe götüren kişidir

FRAGMANLAR