X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

49.Bölüm

Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” bu hafta da temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Kerem, Zeynep’i Bora'dan kıskanıyor. Zeynep de yangına körükle gidince Kerem’i sakinleştirmek hiç de kolay olmuyor.

Aksel, Kerem’den duydukları karşında donakalır. Herkes büyük şok içindedir. Melis, her şeyi inkar eder ancak Aksel ona inanmaz. Zeynep büyük bir facia yaşanmadan olaya müdahale eder. Ahmet ile ilgili önemli bir gelişme yaşanır. Karakoldan beklenmedik bir haber gelir. Barış ise Güneş ile buluşmaya gider. Begüm için ondan bir ricada bulunur.

Tülin, her fırsatta arayıp yeni evlileri rahatsız etmeye devam eder. Demet’in sabrı taşmak üzeredir. Bu kez de Cihan’ı Melis’e bebeği söylemek için çağırmıştır. Yağmur’un amcası ise kâbusu olur. Hakkı adlı bir genç ile onu bir an önce evlendirmeye kalkar. Yağmur’u okulda da takip eden Hakkı’dan kurtarmak için Zeynep’in aklına bir fikir gelir. Ancak, Can ile Kerem’in de olaya müdahil olması ile işler iyice karışır.

Bora'nın kısa bir süreliğine Gölyazı’dan İstanbul’a gelmesi ise her şeyin üzerine tuz biber eker. Bora'yıı feci halde kıskanan Kerem’i sakinleştirmek kolay olmazken, Zeynep de yangına körükle gider ve onu kıskandırmak için elinden geleni ardına koymaz.

BÖLÜMLER