X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

51.Bölüm

Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” bu hafta da temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; annesinin nasihati ile harekete geçen Kerem, bu kez Zeynep’i geri kazanmaya kararlı davranıyor. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlayan Kerem, Can ve Yağmur’un desteğiyle de Zeynep’i kaçırmayı başarıyor.

Aksel, Kerem’i takibe alır. Onun, kendisini Ahmet Sayer’e götüreceğinden emindir. Ancak beklenmedik bir gelişme hem Kerem hem de Aksel için şaşırtıcı olur. Sayerler’e büyük bir darbe vurmak isteyen Barış, Güneş’i davada tanıklık yapması için ikna etmeye çalışır. Fakat Güneş onun bu teklifini reddeder.

Cihan’ı takip eden Demet ondan bir açıklama bekler. Köşeye sıkışan Cihan gerçekleri anlatmak zorundadır. Yıldız, Aksel ile arasını düzeltmek için Melis’ten yardım ister. Aksel’e kendini affettirmeye çalışan Melis sonunda aradığı fırsatı yakalar. Artık sabrı kalmayan Demet ise Tülin’e haddini bildirmeye karar verir.

Annesinin nasihati ile harekete geçen Kerem bu kez  Zeynep’i geri kazanmaya kararlıdır. Her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlayan Kerem, Can ve Yağmur’un desteği ile Zeynep’i kaçırmayı başarır. Kendini ormanda bir çadırda bulan Zeynep geri dönmeye çalışır ancak bu hiç de kolay değildir. Geceyi mecburen Kerem’le geçirmek zorunda kalır. Ancak Kerem’in onun için hazırladığı sürpriz Zeynep’in tüm inadını kıracak güçtedir.

Şantaj için yeterli parayı bulamayan Tülin’e yardım ummadığı bir isimden gelir. Ahmet Sayer’in cezasını kendi kesmeye kara veren Aksel, büyük bir çılgınlığa kalkışır. Kerem’i babası ve sevdiği kız arasında zor bir seçimle baş başa bırakır. Güneş ise kararını değiştirir. Ailesini ve kimliğini açıklamaya kara verir.

BÖLÜMLER