X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Paşa, aylar sonra yürüyebilecek!

Hayat Tamircisi 12. Bölümünde, 35 yaşındaki Kamer Saryan'ın otoparktan çıkarken kazayla bir köpeği ezdiğini fark ettiği 8 yaşındaki Paşa ile bu kazada kesişen hikayesi herkesi duygulandırır. Tam 3 aydır yürüyemeyen Paşa’nın hayatına umut olmak isteyen Hasan Kızıl elinden gelen her şeyi yapmaya çalışır. Paşa'nın aylar sonra yürüteçsiz yürüyebilmesi için hiç bir engel kalmaz.

Engelli canların hayatlarını tamir eden, onları tekrar hayata bağlayan, hayvan dostlarımızın hem bedensel hem de ruhsal sorunlarına çare olmak için kendini adayan nam-ı diğer Hayat Tamircisi Hasan Kızıl’ın hikayeleri Kanal D'de!

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

FRAGMANLAR