X
X

İkizler Memo - Can 13. Bölüm - Memo ve Can kayboluyor!

09.02.2019 Cumartesi 11:18 (Güncellendi: 02.08.2019 - 11:11)

İkizler Memo - Can 9 Şubat Cumartesi yayınlanan yeni bölümde Kartepe'de yaptıkları yürüyüş sırasında kaybolan Memo ve Can, herkesin büyük bir panik yaşamasına sebep oluyor.

İkizler Memo - Can yeni bölümde korku dolu anlar yaşanıyor.

Uzun zaman sonra çocuklarla birlikte ailecek tatile giden Onur ve Melek'i tatsız bir sürpriz bekler. Herkes tatil için büyük bir hevesle hazırlıklara başlar. Güle oynaya gidilen Kartepe'de ikizler doyasıya eğlenir. Memo ve Can birlikte yürüyüşe çıkarlar. Bu sırada gözden kaybolurlar. Melek ve Onur korkuya kapılır. İkizlerden haber alamayan Melek ve Onur canla başla onları aramaya koyulur. Tam da aramalar sürerken, yakınlarda bir çığ düştüğü haberi gelir. Bu haberden sonra paniğe kapılan Onur evlatlarını kaybetme korkusuyla karşı karşıya kalır...

Haber bir anda yayılır ve bunu öğrenen Osman da İstanbul'dan apar topar gelir ve o da çocukları aramaya başlar. Peki ikizlerin başına ne geldi?

Öte yandan Yaren’in oyuncu olacağını bütün mahalle duymuştur. Mahmut bu durumdan endişelenir ve Osman’a Yarenle evlenmeleri için baskı yapar. Osman eline geçirdiği bu kozu iyi değerlendirir ve Mahmut’u peşinden koşturur. Osman’ın bir şartı vardır. Mahmut ve Yaren’in kendisini istemeye gelmelerini ister. Ancak Yaren, Osman'la evlenmek istemediğini söyleyince bütün planlar alt üst olur.

İkizler Memo - Can 14. Bölüm Fragmanı yayında!

Yaren, oyunculuğa tamamen ısınmıştır ve her şey çok güzel gidiyordur. Fakat, Osman'ın sevgilisi olması onun bu işte ki dezavantajıdır. Osman, çekim öncesi senaryoyu okur. Senaryoda Yaren, sevgiliyi oynayan oyuncuya doğru aşk dolu koşar ve ona sarılır. Osman bu satırları okuduğunda küplere biner. Hemen olaya müdahale etmesi gerekmektedir ve bulduğu plan ile sonuç onun için mutluluk vericidir.

Memo ise, kafayı Kılkuyruka takar. Ona ders vermeyi kafasına koyar. Bu yolda ona Can da yardım eder. İki kardeş ortalığı iyice karıştırır...

İKIZLER MEMO - CAN VİDEOLARI