Skip to main content
 

İkizler Memo - Can 7. Bölüm - Onur, Melek'e aşık oluyor!

08.12.2018 Cumartesi 10:49 (Güncellendi: )

İkizler Memo - Can 8 Aralık Cumartesi yeni bölümde Melek ve Onur arasındaki etkileşim aşka mı dönüşüyor?

İkizler Memo - Can 7. Bölüm - Onur, Melek'e aşık oluyor!

İkizler Memo - Can yeni bölümde işler karışıyor! Bir yandan Onur ve Melek aşkı başlarken, diğer yanda Memo ve Can'ı bu durumdan dolayı zor günler bekliyor!

Onur, Melek ve Osman'ı yemeğe davet eder. Melek, bu yemek için çok özenir. İçten içe Onur'dan hoşlanmaktadır ancak bu durumu kafasında imkansız hale getirir. Ancak durumlar onun tahmininden çok daha ötede gerçekleşmeye başlar. Onur'un Melek'e olan ilgisi bu yemekten sonra daha da artar. İkili arasındaki etkileşim dikkat çeker. Ancak Melek ve Osman'ın malikanede davetli olduğu bu yemek kötü bir haberle bölünür.

İkizler Memo - Can 7. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Sibel, Onur'dan intikam için kolları sıvıyor! İkizler Memo - Can yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Melek ve Onur’un ilişkisi ikizlerin okullarında da eğlence konusu olur. Ancak Onur Melek’ten vazgeçmemeye kararlıdır. Onur, Melek’i bir kuğuya dönüştürmeye çalışmaktadır. Sibel ise enselerinde intikam için gün sayar. Melek'in temizlik yaptığını öğrenen Sibel, onu tuzağa düşürmek için harekete geçer. Peki Sibel'in intikam oyunu nasıl sonlanacak? Onur, Melek'e yaklaşan bu tehlikenin önüne geçebilecek midir?

İkizler Memo-Can Son Bölümü izlemek için TIKLAYIN!

Oyuncular

Emir Berke Zincidi

Emir Berke Zincidi

Memo Caneri
Emir Berke Zincidi

Emir Berke Zincidi

Can Alkanlar
Nehir Erdoğan

Nehir Erdoğan

Melek Caneri
Burak Hakkı

Burak Hakkı

Onur Alkanlar
Özgürcan Çevik

Özgürcan Çevik

Osman Caneri
Tuğba Çınar

Tuğba Çınar

Yaren Kepez
Sence Hangisi?

{{question.Title}}