X
X

İkizler Memo - Can 9. Bölüm - Memo ve Can'ın kardeş oldukları ortaya çıkıyor!

22.12.2018 Cumartesi 11:25 (Güncellendi: 02.08.2019 - 11:11)

İkizler Memo - Can 22 Aralık cumartesi yayınlanan yeni bölümde Memo'nun geçirdiği kaza ile tüm gerçekler ortaya çıkmaya başlıyor!

İkizler Memo - Can yeni bölümde geçmişin karanlık izleri de aydınlanmaya başlıyor. Memo’ya kağıt toplarken bir araba çarpar. Bu kaza Memo ve Can’ın hayatlarını tamamıyla değiştirir. Memo'nun kaza geçirdiğini öğrenen Onur, soluğu hastanede alır ve gördüğü manzara karşısında şoke olur. Yıllar önce kaçırılan oğlu Mert karşısındadır. Yaşadığı şokla ne yapacağını bilemeyen Onur, oğluna kavuşmanın mutluluğu içindeyken, Melek için zor zamanlar başlar.

Melek yıllardır içinde biriktirdiği duygularla yüzleşirken, Onur da kaybettiği oğluyla kavuşacaktır.Memo ve Can için ise yeni bir hayatın kapıları açılmaktadır. Ancak Memo bu hayata alışmakta zorluk çeker.

Mahmut, “hurdacıdan damat olmaz” diyerek Osman’a bir balıkçıda iş bulur. Ancak Osman’ı yeni işinde bazı maceralar beklemektedir. Onur ise tam hayatını düzene koymaya hazırlanırken Sibel onun düzenini bozmak için planlar kurmaktadır.  Sibel, amacına ulaşabildi mi?

İkizler Memo - Can yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!

İKIZLER MEMO - CAN VİDEOLARI