X
X

İyi Aile Babası dizisinin yayın tarihi belli oldu! İyi Aile Babası dizisi ne zaman yayınlanacak?

18.11.2020 Wednesday 21:44 (Güncellendi: 27.11.2020 - 19:42)

Kanal D’nin yapımını Süreç Film’in üstlendiği aile komedisi “İyi Aile Babası” dizisinin yayın günü belli oldu. İyi Aile Babası ne zaman yayınlanacak? İyi Aile Babası dizisinin tam kadrosunda kimler var? İzleyiciden övgü alan tanıtımlarıyla dikkat çeken Kanal D'nin yeni dizisi İyi Aile Babası'nın konusu, başrol oyuncuları ve oyuncuların nasıl karakterler olacağı merak edilirken dizinin yayın tarihi belli oldu. İyi Aile Babası dizisinin konusu ne? Dizide neler olacak? Peki, İyi Aile Babası dizisinin ilk bölümü ne zaman yayınlanacak?

İzleyiciden övgü alan ve renkli oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Kanal D'nin merakla beklenen sit-com formatlı aile komedisi İyi Aile Babası dizisi ilk bölümüyle Perşembe akşamı 20.00'de izleyicisi ile buluşacak.

İyi Aile Babası dizisinin konusu ne? İyi Aile Babası dizisinin ilk bölümünde neler olacak?

Anadolu Yakası’nda özel bir klinik sahibi olan halk sağlığı hekimi Mehmet Ali, evli ve üç çocuklu bir aile babasıdır. Mehmet Ali mahalle arasında özel halk sağlığı kliniği sahibi, idealist bir hekim ve daha da idealist bir aile babasıdır. Mehmet Ali, tıp fakültesinde okurken, kampüste tanıştığı, halkla ilişkiler bölümünde okuyan ve çok güzel bir İstanbul Kadıköy kızı olan Aslı’ya aşık olmuş ve sonunda O’nunla evlenmeyi başarmıştır. 

Aslı da, Mehmet Ali’yi severek evlenmiştir; ama zavallının, Mehmet Ali ile evlenirken, aynı anda Mehmet Ali’nin ailesiyle de evleniyor olduğundan haberi yoktur. Mehmet Ali, evlendikten sonra, en azından bir süreliğine kira vermemek için, eskiden Adana’nın önemli ağalarından olan İbrahim dedesinin annesine bıraktığı üç katlı eski apartmanın orta katında oturmayı uygun görünce; yeni evli çiftin tüm hayatları, giriş katında oturan anne babalarının hayatıyla iç içe geçmiştir.

Yıllar geçmiş, çiftin çocukları olmuş, hepsi okul çağına gelmiş, hatta büyük kızları evlenme çağına yaklaşmıştır, ama değişen hiçbir şey olmamıştır. Zavallı Kadıköy kızı Aslı, hala aynı apartmanda, giriş katında oturan kayınvalidesi ve kayınpederi ile birlikte yaşamaktadır ve 7/24 kayınvalide baskısı altındadır.

İyi Aile Babası dizisinin tam kadrosunda kimler var?

Oyuncular: Çağlar Çorumlu(Mehmet Ali Pamuk), Şebnem Bozoklu (Aslı Pamuk), Melek Baykal(Arife Pamuk), Salih Kalyon (Kerami Pamuk), Timur Acar (Rıfkı Pamuk), Bahar Süer (Ayfer),Berke Üsdiken (Emre Güney), Ecrin Su Çoban (Damla Pamuk), Berat Efe Parlar (Oğulcan Pamuk) Beste Bereket (Aydan Hemşire), Rukan Demir (Çilem Hemşire)

İyi Aile Babası dizisi ne zaman yayınlanacak? İyi Aile Babası dizisinin tanıtımı yayınlandı mı?

İyi Aile Babası ilk bölümüyle Perşembe akşamı 20.00'de Kanal D'de başlıyor!

İYI AILE BABASI VİDEOLARI