X
X

Kızlarım İçin 11. Bölümde Zübeyir, Hüma'yı kaçırıyor! Kızlarım İçin 12. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

13.02.2018 Salı 10:06 (Güncellendi: 09.03.2018 - 17:33)

Kızlarım İçin 13 Şubat salı akşamı yayınlanan bölümde, Yaşar, kızı Hüma'yla ilgili öğrendiği gerçekle yıkılır ancak Zübeyir artık boş durmayacaktır!

Kızlarım İçin yeni bölümde, Yaşar üst üste başına gelen zorluklarla mücadele ederken hiç beklemediği bir acıyla daha sınanır. Gözünden bile sakındığı kızları için her türlü fedakarlığı yapan Yaşar, küçük kızı Hüma'nın kendi kızı olmadığını öğrenir. Bu acı gerçeği öğrendiğinde ise büüyk bir yıkıma uğrar. Hüma'nın böbrekleri iflas edince hastaneye kaldırılır ve acilen böbrek nakli olması gerekir. Ancak ona uygun nakil bulunmaz. Hüma'ya uygun olan tek böbrek Zübeyir'inkidir... Bu durumla birlikte Hüma'nın gerçek babasının da Zübeyir olduğu anlaşılır. Hüma'nın sağlığı için Yaşar'ın, Zübeyir'le konuşması gerekir. Başka çaresi yoktur. Bu konuda Kumru da en az onun kadar endişelidir... Zübeyir'in böbreğini verip vermeyeceği belli değildir...

Yaşar, bir türlü bu gerçeği kabullenemez... Çünkü Hüma'yı o büyütmüştür. Hüma, hastaneden çıkarılıp evine getirilir. Burada ablaları ve babası bildiği Yaşar'la huzur bulacakken Zübeyir onu kaçırır. Yaşar, Hüma'yı onun elinden kurtarmak için elinden geleni yapar ve sonunda Hüma'yı bulur. Ancak bu karşılaşma hiç de onun beklediği gibi olmaz.

Öte yandan Sumru büyük bir ikilimde kalmıştır. Tayfun ve Egemen arasında kalan Sumru, Tayfun'un tehditleri karşısında duyarsız kalamaz. Egemen, hastanede yaşam mücadelesi verirken, Tayfun Sumru'yu hapse girmekle korkutur. Adli tıp raporlarında Sumru'nun parmak izlerine rastlandığına ve annesini öldürmek suçundan şüpheli olarak tutuklanır. Sumru büyük bir çaresizlik içinde kalır. Elbette her şey Tayfun’un intikam planının bir parçasıdır. Sumru’nun cezaevinden kurtulmak için tek bir şansı vardır; Tayfun’la evlenmek. Ve başka çaresi kalmayan Sumru, onunla evlenmeye karar verir.

KIZLARIM İÇIN VİDEOLARI