X
X

Kızlarım İçin 12. Bölümde Yaşar, Hüma'yı geri kazanabilecek mi? Kızlarım İçin 13. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı?

20.02.2018 Salı 09:45 (Güncellendi: 09.03.2018 - 17:33)

Kızlarım İçin 20 Şubat salı akşamı yayınlanan bölümde, Yaşar, Zübeyir'in dolduruşuyla kendisinden uzaklaşan Hüma'yı geri kazanmaya çalışıyor!

Kızlarım İçin bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde, gerçek babasının Zübeyir olduğunu öğrenen Hüma, ablaları ve Yaşar'dan uzaklaşıyor. Hüma'nın onları istememesi herkeste büyük bir yara açıyor. Zübeyir ise bu hayatta Hüma'dan başka kimsesi kalmadığını düşünerek onu yanında tutmaya çalışıyor. Hüma'yı Yaşar'a karşı doldurmaya başlayarak onlardan uzaklaşmasını sağlıyor. Bir anda öğrendiği bu gerçeklerle sarsılan Hüma ise çaresiz kalıyor ve Zübeyir'in anlattıklarından etkileniyor.

Zübeyir'in yaptıklarının farkında olan Yaşar ise pes etmiyor ve kızı Hüma’yı geri kazanabilmek için elinden geleni yapıyor. Onlardan ayrı kalmaya dayanamayan Hüma ise kısa süre sonra tekrar evine dönmek istiyor. Onun bu isteği karşısında Zübeyir acımasız bir hamle daha yapıyor ve Hüma'ya annesini öldürenin Yaşar olduğunu söylüyor. Henüz duydukları karşısında kendini toparlayamayan Hüma daha da yıkılıyor. Buunca şeyi kaldıramayan küçük kız tekrar hastaneye kaldırılıyor. Hüma'nın bu duruma gelmesiyle Yaşar ve Zübeyir de bir kez daha karşı karşıya geliyor.

Öte yandan Sumru Egemen’le birlikte özgürlüğe ve geleceğine doğru yelken açar. Tayfun'la evlenmek üzereyken Egemen'in gelmesi her şeyi değiştirir. Elbette onları bekleyen pek çok engel vardır. İki aşık mutlu olmayı başarabilecek mi? Peki ya Kumru? Yağızla nihayet mutlu sona ulaştı derken Semiha’nın ölümüyle neler olacak? Yağız vicdan azabıyla kıvranırken aşkına sahip çıkabilecek mi?

KIZLARIM İÇIN VİDEOLARI