X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Kızlarım İçin 9. Bölümde Neler Olacak?

Kızlarım İçin 30 Ocak salı akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde Yaşar, sonunda aradığı kişiyi buluyor. Yıllardır en yakın arkadaşı bildiği Zübeyir'in ihanetini öğreniyor. Artık Yaşar için hesap sorma vakti geliyor... Önce çok güvendiği Tayfun’un bunca zaman ona yalan söylediğini,  Sumru’ya aşık olduğunu öğrenen Yaşar şimdi de Ayten'in ve Zübeyir'in ihanetiyle sarsılır.

Yaşar, Sumru'yla olan durumlarından dolayı artık Tayfun’a rest çekip tek başına mücadele etmeye başlar.  Ancak en beklenmedik anda en beklenmedik şekilde Yaşar ölümle burun buruna gelir. 

Diğer tarafta Sumru her şeye rağmen onu bırakmayan Egemen ve Tayfun arasında kalmıştır. Kalbi ve aklı arasında... Sumru nikah masasındadır, ama kiminle?  

Kızlarım İçin, heyecan dolu yeni bölümüyle Salı akşamı saat 22.15'te Kanal D'de! 

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Yaşar'ı hapishaneden kaçıran kişi Tayfun'dur

FRAGMANLAR