X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Kızlarım İçin 8. Bölümde Neler Olacak?

Kızlarım İçin 23 Ocak salı yayınlanacak olan yeni bölümde, Zübeyir'den gelen telefonla Sumru'nun peşine düşen Yaşar, beklenmedik bir durumla karş karşıya kalıyor. Son zamanlarda sık sık bir araya gelen Sumru ve Tayfun arasında ise yakınlaşmalar başlar. Evi terk eden Sumru, Tayfun'dan yardım ister. Tayfun ise onu bir otele yerleştirir ve birlikte alışverişe çıkarlar. Tayfun'la otele girip çıktığını gören Zübeyir, bu durumu Yaşar'a bildirir. Duydukları karşısında deliye dönen Yaşar hemen harekete geçer. 

Ansızın Sumru'nun kaldığı otele gelen Yaşar, onun odasına çıkar. Odada ise Tayfun ve Sumru vardır. Bir anda Yaşar'ın sesiyle irkilen ikili ne yapacağını bilemez. Kapıyı Tayfun açar. Karşısında Tayfun'u gören Yaşar şimdi ne yapacak? Tayfun'un kızıyla birlikte olmasını hazmedemez. Sumru'nun ise tüm bunları para için yaptığını öğrenince tamamen yıkılır. Peki bu durum Yaşar'ı nasıl bir yola itecek? Tayfun, Yaşar'a nasıl bir açıklama yapacak?

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Kızların en küçüğü Hüma'dır

FRAGMANLAR