X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Meryem 26. Bölüm

İntikam için geri dönen Oktay, Meryem’in karşısına çıkmaya karar verir. Meryem’in işlettiği kafeye giden Oktay, orada Selma ile yüzleşir. Selma, Oktay’dan kurtulmak ister ve ikili arasındaki arbedede Selma bıçaklanır. O esnada Meryem gelir ve Oktay, panikleyerek Meryem’i kaçırır.

Savaş, kafeye geldikten sonra gördüğü manzara karşısında büyük bir şaşkınlık yaşar. Selma’yı hastaneye yetiştirir ve Meryem’in kaçırıldığını öğrenir. Savaş, Oktay’ın yaşadığını öğrenir ve Meryem’i bir an önce yaşadığı tehlikeden kurtarmaya çalışır.

Oktay ile Meryem’in bir araya gelmesi, eski defterlerin her ikisi için de yeniden açılmasına neden olur. Oktay, Savaş ile Meryem’in birlikte olmasını kabullenemez ve Savaş’ı öldürmek için hamle yapacağını dile getirir. Oktay’ın yapacaklarından korkan Meryem ise kaçmanın yollarını arar ve olaylar hiç beklemediği şekilde ilerler.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Güçlü ile Savaş, birbirlerini üniversiteden tanımaktadırlar

FRAGMANLAR