X
X
Component Name: VideoDetailPlaylist - Error: Unmapped members were found. Review the types and members below. Add a custom mapping expression, ignore, add a custom resolver, or modify the source/destination type For no matching constructor, add a no-arg ctor, add optional arguments, or map all of the constructor parameters ============================================================================================================================================================================ AutoMapper created this type map for you, but your types cannot be mapped using the current configuration. VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Backstreets.Web.UI.Components.VideoDetailPlaylist.VideoDetailPlaylistComponentItemModel -> Backstreets.Web.UI.Models.Components.ScheduleCard.ScheduleCardComponentViewModel (Destination member list) Unmapped properties: OnAir

Meryem 27. Bölüm

Öldü sanılan Oktay'ın geri dönüşü, herkes için büyük bir şok olur. Oktay, Meryem ile Savaş'ın bir arada olmalarını kabullenememektedir. Meryem'i kaçıran Oktay, Savaş'ı da öldüreceğini ve eninde sonunda Meryem'in kendisiyle birlikte olacağını öne sürer. Oktay'ı köşeye sıkıştırmayı başaran Meryem, silahını doğrultsa da başarılı olamaz. Zira Oktay'ın birlikte hareket ettiği adamları, Meryem'i engellemeyi başarırlar. Savaş, Güçlü ile Burcu, her yerde Meryem'i ararlar. Meryem'in büyük bir tehlikede olduğunun bilincinde olan ekip, hızlı hareket etmek zorundadırlar. Oktay, kendisi için çemberin giderek daraldığını hisseder ve beklemediği bir anda yakalanma ihtimaliyle karşı karşıya gelir.

Bu durum Meryem'in kurtarılmasını sağlar. Meryem'i kaybetmeyi göze alamayan Savaş, beklenmedik bir teklif yapar. Meryem ile Savaş, aşkın gücüyle birlikte hareket edeceklerdir. İkilinin mutluluğu, Oktay'ın yakalanmasına bağlıdır. Oktay kaçma planı yaparken, hiç beklenmedik ortakları çıkacaktır.

BÖLÜMLER

ÖZEL KLİPLER

EN SIKI TAKİPÇİ
Oktay, kendisini vuranın Meryem olduğunu söylemiştir

FRAGMANLAR