X
X
Lorem Ipsum

Muhteşem İkili

  HİKAYE:

  Biri Anadolu diğeri Avrupa Yakasının en iddialı Organize Şube komiseri olan herkesin soyadı ile hitap ettiği Mert Barca ile Mustafa Kerim Can, teşkilatta bilinen adı ile MKC bir uyuşturucu operasyonu için bir araya gelmek zorunda kalırlar. Operasyon Barca’nın cesareti, MKC’nin zekası ile başarı ile sonuçlanırken, yıllardır birbirinden uzak durmaya çalışan bu iki adam ortak bir düşman edinmiş olur. İki polis, birbirleriyle olan sorunlarını bir kenara bırakmak ve ortak düşmanlarına karşı birlikte savaşmak zorunda kalırlar. Düşmanları çok güçlü, mücadeleleri zorludur ama birbirlerine tahammül etmeleri daha zor olacaktır.

  İş hayatında oldukça başarılı iki komiserden Barca, kaybettiği karısının yasını tutarken, MKC ise büyük bir aşkla bağlı olduğu ancak ayrıldığı eski karısını aklından çıkaramamıştır. Barca ve MKC, bir yandan özel hayatlarında aldıkları yaraları sarmak için çabalarken bir yandan da düşmanlarını alt etmek için beraber çalışacaklardır.

   

  Yapım:

  TMC

  Yapımcı:

  Erol Avcı

  Yönetmen:

  Barış Erçetin

  Senaryo:

  Emre Özdur, Başar Başaran

  Uygulayıcı Yapımcı:

  Engin Sarıal

  Müzik:

  Seçil Akın, Müziklab

  Görüntü Yönetmeni:

  Hüseyin Tunç

  Sanat Yönetmeni:

  Burhan Türk

  2.Yönetmen:

   

  Cihan Vural

  Oyuncular:

  İbrahim Çelikkol (Barca), Kerem Bürsin (Mustafa Kerim Can), Özge Gürel (Nilüfer), Öykü Karayel (Yağmur), Mahir Günşiray (Profesör), Engin Şenkan (Feridun Barca), Zafer Algöz (Yüksel), Şive Şenözen (Ahsen), Bora Koçak (Melih), Sabahattin Yakut (Volkan Önder), Özbek Kaplan (Metin Meriç), Alper Baytekin (Saffet), Gökay Müftüoğlu (Hasan), Su Demirel (Yasemin), Fuat Fatih Odabaş (Mehmet Kaan Can)

   

   

  MUHTEŞEM İKİLİ VİDEOLARI

  EN SIKI TAKİPÇİ
  Mehmet Kaan Can, Nilüfer'in oğludur